Studim angličtiny

Studejte angličtinu s portálem studiumangličtiny.cz !

 

Vzdělávací agentury zaměřené na studium angličtiny nabízí kurzy angličtiny, pomaturitní studium angličitny, výuku angličtiny v praxi i soukromé lekce anglického jazyka pod vedením zkušených lektorů angličtiny naleznete v našem katalogu firem a agentur.

 

Studujte angličtinu v zahraničí !

 

Zahraniční jazykové pobyty s výukou angličtiny.

To je Angličtina v praxi.

 

 

 

CoolAgent Markéta Hrubešová Jazyková škola IJV

Jazykové kurzy

Jazykové kurzy v zahraničí. Nejlepší cesta jak se nejlépe naučit mluvit anglicky.

 

Jazykové kurzy v zahraničí

Jak se nejlépe naučit anglicky ?

Nejlepším řešením jak zdokonalit angličtinu je studijní pobyt v zahraničí.

Výuka jazyka probíhá intezivně pouze v anglickém jazyce. Máte tak možnost ihned si procvičit probranou látku v praxi. Nejdůležitější částí výuky jazyků je právě umět cizí jazyk použit přímo v praxi.

Konverzece se spolužáky v angličtinině je tou nejlepší metodou jak získatve studiu angličtiny nějaké pokroky. Proto je zahraniční pobyt jako stvořený.

Chci studovat v zahraničí

Chcete studovat jazyky v zahraničí ? Neváhejte a přiravte se na cesty. Studovat jazyk v zahraničí je životní zkušeností k nezaplacení.

Jak studovat jszyky v zahraničí ?

Pro studium angličtiny je nejlepší vycestovat do Velké Británie nebo Spojených států. Zde je angličtna úředním a nejrozšířenějším jazykem.

Studijní pobyt si vyberete z nabídky Studijních programů, které nabízí agentury, které naleznete v katalogu studijních institucí.

Pro správný výběr agentury doporučujeme si něco zjistit o agentuře, která studijní pobyt v zahraničí zajišťuje, abyste předešli nepříjemnostem. Např. od bývalých studentů, kteří mají už zkušenosti se studijními pobyty v zahraničí. Určitě máte kolem sebe známého, který studijní pobyt absolvoval a rád Vám předá své zkušenosti ze zahraničního pobytu.

 

 

 

 

 

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Pomaturitní studium angličtiny

obrazek Končíte letos střední školu a stojíte před vážným životním rozhodnutím „A co dál?“ Vaši spolužáci jdou na vysokou školu, ale vám už se do učení nechce, nebo se vám nechce strávit dalších 5 let na studiích? Výběr vašeho budoucího povolání je vždy jen a jen na vás, ale věřte, že „umět anglicky“ se vám bude hodit vždy a všude. Více ...

Jazykové kurzy

Jazykové kurzy v zahraničí. Nejlepší cesta jak se nejlépe naučit mluvit anglicky.

 

Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.